Mehmet AUF'la Hayatın Ritmi

Kurumunuz için özel tasarlanmış çözümler...
  • Benim gibi hayatı boyunca bu tür organizasyonlardan kaçmış birini bile son saniyesine kadar sandalyeye sabitleyen hatta eller havaya şarkılar söyleten ama bir yandan da hayata dair müthiş tespitler ipuçları ve çözümler sunan, bunu da yaparken asla sıkmayan aksine müthiş eğlendiren bir organizasyondu…

  • Emeğinize sağlık MEHMET AUF ve FENOMEN EKİBİ…

  • Bugüne kadar profesyonel iş hayatında izlediğim en başarılı ve yaratıcı organizasyon sunumuydu…

  • Müzikle İK süreçleri bu kadar güzel anlatılabilir…

  • Kendisi iyi 🙂 Orkestra da seçtikleri şarkılar da çok güzel gerçekten iş hayatında bu tür farklı bakış açılarına ihtiyacımız var…

  • Eğitirken eğlendiren TEK Eğitmen!

  • Ritminize sağlık! Çok güzel bir “takım” çalışmasıydı!

DÜNYADA BENZERİ OLMAYAN MÜZİKLİ BUSINESS SHOW: HAYATIN RİTMİ

Takım çalışması ve biz bilinci, iletişim, başarı ve müşteri odaklılık, değerler, kişisel motivasyon, değişim ve yenilikçilik gibi çok geniş yelpazedeki konular; tanınmış bir konuşmacı ve orkestra üyelerinin mizansenleri ile sunulabilir mi? Neden olmasın? İşte çalışanların hem eğlenip hem de farkındalık sağlayacağı, şimdiye kadar hiç izlenmemiş bir formatta bilgi edinip yüksek motivasyon kazanacakları dünyada benzeri olmayan müzikli business show: Hayatın Ritmi!

PROGRAM HAKKINDA

En büyük hedefimiz farklı pencerelerden bakarak sizleri şaşırtmak, şaşırtırken eğlendirmek, eğlendirerek motive etmek ve geliştirmek. Bunu nasıl mı yapacağız? Müzik ve mesajları birleştirirken unutulmaz anlar yaşatarak. Dilerseniz ürün veya hizmet lansmanlarında, bayi veya dönem toplantılarında, yöneticilerinizi biraraya getirdiğinizde veya çalışanları biraraya getirerek takım ruhunu arttırmak istediğinizde canlı performanslar, konseptler ve sizin için tasarlanmış yöntemler ile değil, çalışanlarınızın hayatına etkileyici şekilde dokunarak; kısacası kritik anlarda güveneceğiniz bir partner olarak.

Davranış Bilimleri Uzmanı, Senarist, Aktör ve aynı zamanda Motivasyon Konuşmacısı olan Mehmet Auf’un geliştirmiş olduğu Hayatın Ritmi – Müzikli Business Show; iş dünyasının yoğun, stresli ve rekabetçi ortamında kurumlar ve çalışanları için eğlenceli, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı sunarak, en değerli sermaye olan “insan” için hayatı kolaylaştırıyor, renklendiriyor ve motivasyonu arttırıyor. Böylece mutlu çalışanların hizmet verdiği mutlu müşteriler ile kurumunuzun başarısı artıyor.

Mehmet Auf’un oldukça yeni nesil ve her gruptan katılımcının ilgisini çekebilecek bir sunum tarzı bulunmaktadır. Kendisi tam bir‘storyteller’dır ve en önemli farkı konuşmalarında etkileşim olması, anlattığı hikayelere katılımcıları da mutlaka katıyor olmasıdır. Anlatmış olduğu hikayeler basit ama etkili mesajlara sahip ve yetişkin öğrenmesindeki özdeşleşebilmek kavramının en kapsamlı bir sunumudur.

Özetle; şirket içi iletişimi güçlendirmek amacıyla, toplantı içinde belirlenen konuları konuşma formatının dışına çıkarak, eğlenerek öğrenme konseptli bir çalışma olan Hayatın Ritmi – Müzikli Business Show programı, Mehmet Auf moderatörlüğü ve sunumunda, eğlencenin ve toplantıda verilmesi istenen mesajların dozunun tamamen sizin tarafınızdan belirlendiği, katılımcıların programa dahil edildiği, enerjinin çok yüksek olduğu tam bir motivasyon programıdır.

İkna oldunuz mu?

Konuşma, eğitim ve diğer işlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.